Doğum günü ve özel partiler

 

Eğlenceli aktiviteler, hediyeler ve lezzetli ikramlarla dolu unutulmaz bir doğum günü partisi veya özel partileriniz için sizi Happy Parti Evi’ne davet ediyoruz!

Full Doğum Günü Paketinde;

*Happy Parti Evi

Rengarenk masalar, sandalyeler, oyun alanları ve sınırsız müzik ile en güzel doğum günü kutlamaları MOİPARK Happy Parti Evi’nde yaşanır.

*Animatörler eşliğinde oyunlar

MOİPARK’ın profesyonel animatörleri oyun abisi/ablası olarak çocukları Happy Parti Evi’nde karşılar ve çocuklarla eğlence dolu oyunlar oynar.

*Yiyecek ikramı seçenekleri

Menü  1: Çıtır Tavuk, Pizza, Patates Kızartması

Menü 2: Hamburger, Patates Kızartması

*Taşkafa Maskotu eşliğinde pasta kesimi ve pasta ikramı

10 kişilik pasta ikramında dilerseniz pasta üzerine resim baskısı da yaptırabilirsiniz.

*Her çocuğa 16 Kredilik MOİ Fun Kart hediyesi

MOİPARK’taki salıncaklarda geçerli, içerisinde 16 kredi olan MOİ Fun Kart doğum günü partisine katılan tüm çocuklara hediye edilir. Son kullanma tarihi olmayan bu kartlar İstenildiği zaman tekrar doldurulup kullanılabilir.

 *Fiyat Bilgisi ve Paket Hakkında

Full Doğum günü paketi 10 çocuk ve 1 velisi geçerlidir. Parti’de kullanılan çatal, bıçak, tabak ve içecekler partiye katılanlar tarafından karşılanmaktadır.

Full Doğum Günü Paketi Fiyatı 1100 TL’dir. Misafir sayısında artış olduğu durumlarda fiyat çalışması yapılır.

 

 *Alternatif olarak Happy Parti Evi’ni kiralayabilirsiniz

Full Doğum Günü Paketi’nden farklı bir paket isteyenler ve özel parti düzenlemek isteyenler için MOİPARK Happy Parti Evi kiralanabilmektedir. Bu pakette misafir sayısında limit yoktur. Organizasyon evi kiralayana aittir. Oyun ablası, parti müzikleri ve parti maskotu ücretsizdir.

 

Bu paketin fiyatı 700 TL’dir.